درباره ما

ما در گروه تولیدی ام اف آکوا در حال تلاش برای تولید ملزومات با کیفیت آکواریومی بر مبنای استاندارد های روز دنیا هستیم

ما سخت تلاش می کنیم تا بهترین کیفیت تجهیزات و خوراک آبزیان را به شما ارائه دهیم

ام اف آکوا تحقیقات خود را در زمینه تولید خوراک و لوازم آکواریوم های آب شور ، شیرین و گیاهی از سال 1395 آغاز نمود و با تلاش و پشتکار محققین خود توانستیم در سال 1398 اولین تولیدات خود را وارد بازار نماییم .

به لطف خدا و همکارای توزیع کنندگان عزیز در همان ابتدا با موفقیت های چشمگیری روبرو شدیم و توانستیم حجم تولید خود را افزایش داده و با دریافت بازخوردهای مثبت دلگرم تر راه خود را ادامه دهیم.

نظرات مثبت بیشمار مصرف کنندگان محصولات ام اف آکوا نشان دهنده کیفیت بالای تولیدات ما می باشد و با توجه به تولید با هزینه های منطقی و بسته بندی های متنوع تست و نتیجه گیری خالی از لطف نیست.

تولیدی ما

از آنجا که ما تهیه و توزیع تمامی تجهیزات و اقلام آکواریومی را هدف گرفته ایم ، طبیعتا در فاز اول نمی توانستیم به تولید صفر تا صد تمامی اقلام بپردازیم و برای پوشش نسبی تمام خواسته ها با برخی شرکت های معتبر اروپایی عقد قرارداد بسته و مواد اولیه با کیفیت و فوق العاده استاندارد را تهیه و وارد نمودیم ، لذا به آنالیز تولیدات خود ایمان داشته و مطمئن هستیم کیفیت ملزومات مونتاژ ام اف آکوا نیز مثال زدنی خواهد بود .

تیم ما

گروه ما متشکل از دو گروه علمی و تجربی پویا و متعهد می باشد که در کنار هم به بهبود کیفیت محصولات تولیدی می انجامد . دانش محوری و پیگیری و مطالعه مقالات روز دنیای آکواریوم همواره به ما کمک نموده تا تولیدات موفق تری داشته باشیم .

تیم تحقیق و توسعه

Co-founder

تیم تولید و بسته بندی

Co-founder

تیم آمار و بازخورد

Co-founder

راکتور هچ آرتمیا و تخم ماهی سوپر تک ام اف آکوا

به تولیدات سخت افزاری ام اف آکوا علاقه مندید؟

محصولات سخت افزاری شامل تولیدات غیر خوراک آبزیان می باشد که در یک دسته بندی مجزا قرار داده شده است